Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
İnstagram
Yükleniyor

BİZİ TANIYIN!

BİZİ TANIYIN!
BİZİ TANIYIN!

Firmamız; Konya'da yer alan, açık ve kapalı dahil olmak üzere toplam 3.000 m² üretim sahasında, yarı römork ve römork üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Kurucularımızın 25 senelik sektör tecrübesi, 3 sene önce pazarın özgün ve tasarımsal anlayış açığını kapatmak çerçevesinde Global City Treyler® adı altında markalaştırılmıştır. Bu süreçde üretimde yakalanan başarı ve geniş portföye ulaşılmasıyla beraber ülkenin bir çok bölgesinde oluşan taleplere daha hızlı yanıt verebilmek, kolay ulaşılabilir olmak ve bölgesel iletişimimizi güçlendirmek adına; yer aldığı coğrafi bölgede hakim konuma sahip ve birikimi ile Global City vizyon ve misyonunu en iyi şekilde yansıtan bayilerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

Satış sonrası sürecin en az üretim ve pazarlama süreçleri kadar önem taşıdığının bilincinde olan firmamız; hedef kitle konumunda bulunan Lojistik,Hafriyat ve Tarım Hizmetleri sektörlerinde ürün kulllanımında azami verim alınması, tüketim ömrünün artırılması ve sürdürülebilirlik anlayışının sağlanması adına; tüketiciyi birebir Ar-ge sürecinin içerisinde konumlandırmaktadır. Bu bağlamda tarafımıza ulaşan bütün feedbacklere büyük bir hassasiyetle yaklaşıp etki-tepki sürecinde hızlı çözümler bulmaktayız. Satış sonrası iletişimde güçlü bir bağ yakalamış olmalıyız ki; her 10 tüketiciden 8'i ilk siparişinden sonra ikinci bir sipariş için yeniden Global City Treyler'i  tercih etmiş, bu veriler satış sözleşmeleri ve resmi dökümanlar ile kayıt altına alınmıştır.

Öte yandan firmamızın ürünlerinde yakaladıkları kalite,estetik ve sağlamlık anlayışını sektörün farklı ürün gruplarında da yakalamak isteyen müşterimizlerin; bu taleplerine kayıtsız kalmıyor geniş ürün portföyümüze her geçen gün yenilerini ekliyoruz.  

Vizyon;

Birinci sınıf malzeme, departmanında kendini kanıtlamış donanımlı ekip arkadaşları ve sevgi ile benimsenmiş hizmet anlayışı ile, yakaladığı standartların hiç bir zaman altında kalmadan her defasında üstüne koyarak, geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi ve müşteri odaklı ticari anlayışı ile ilk akla gelen ve yeniden tercih edilen sektörün öncüleri arasında yer alan kurum kimliğinden bir an olsun uzak kalmamak.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.